Sprzedawaj w sieci

Tworzone przez nas sklepy E-commerce oparte są o sprawdzone i niezawodne rozwiązania open source (Perstashop, WooCommerce). Funkcjonalności tych sklepów pozwalają prowadzić sprzedaż internetową bez zbędnych ograniczeń. Każdy sklep internetowy przez nas tworzony posiada przejrzysty i nowoczesny projekt graficzny spełniający wszystkie wymagania UX. Dodatkowo każdy sklep jest zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania narzucone przez Google.

Rynek sprzedaży online rozwija się bardzo dynamicznie. Coraz częściej sklepy internetowe stają się uzupełnieniem handlu sacjonarnego a w niektorych wypadkach wypierają tradycyjny sklepy i stają się głównym kanałem sprzedaży. Doskonale wiemy, że sklep internetowy to źródło dochodu pracujące 24 godziny na dobe przez cały rok. Jakość wykonania sklepu e-commerce decyduje o sukcesie przedsiębiorccy w sieci. Nie tolerujemy kompromisów. Każdy tworzony przez nas sklep internetowy budowany jest z należytą starannoscią.

Analiza ruchu w witrynie

Implementujemy w kodzie strony kod Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Menager oraz Facebook Pixel. Są to podstawowe narzędzie do analizy statystyk – bieżącego obserwowania co dzieje się ze sklepem internetowym.

Dzięki tym narzędziom jesteśmy w stanie określić skąd został wygenerowany ruch na stronie, z jakiego urządzenia, ile osób obecnie przebywa na stronie, pozycję jaką strona zajmuje w wyszukiwarce Google na określoną frazę oraz szereg innych danych.

Sklep internetowy
 

Towrzone przez nas sklepy internetowe budujemy w oparciu o silniki open source. Dzięki takim rozwiązaniom mamy pewność, że sklep e-commerce będzie służył naszym klientom przez wiele lat. Systemy CMS które oferujemy są stale rozwijane przez społeczeństwo a nie jak w przypadku niektórych CMS przez firmy które pracują na udoskonaleniem produktu dopóki dostają za to pieniądze. Dodatkowo w internecie istnieje cała masa wtyczek w przystępnych cenach, poprawiających funkcjonalność i integrcje nowego e-sklepu.

Jakich silników CMS używamy:

PrestaShop 1.7

PrestaShop CMS to rozwiązanie dla średnich i dużych platform sprzedażowych. Jest odrębną platformą stworzoną do prowadzenia e-sklepu. Przeznaczony jest dla osób które posiadają od kilkuset do kilkunastu tyięcy produktów z zaawansowanymi możliwościami konfiguracji. Panel zarządzania sklepem jest bardzo intuicyjny a nieskończona ilość szablonów i wtyczek dedykowanych dla PrestaShop czyni go prawdziwym kombajnem spredażowym. Jedyną wadą jest wydajność sklepu nad którą stale pracują twórcy CMS. Możliwość integracji z platformami sprzedażowymi, księgowymi oraz magazynowymi czyni Preste jednym z lepszych silników do handlu w internecie.

Sklep na prestashop
WooCommerce

WooCommerce jest dodatkiem do popularnego sytemu CMS WordPress na licencji open source. Jest stale rozszerzany o nowe funkcje i wtyczki. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców którzy zaczynają przygodę z e-handlem lub posiadają niewielką ilość produktów prostych nie wymagających dużej liczby kombinacji. Za sprawą płatnych dodatków możemy rozszerzyć funkcjonalności sklepu oraz przystosować go do integracji z popularnymi platformami sprzedażowymi i księgowymi. Użytkowanie WooCommerce jest niewykle proste i intuicyjne. Również pod względem pozycjonowania WooCommerce wypada bardzo przyzwoicie.

 
Strony na wordpressie

Strony internetowe

Strony internetowe

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Projekty graficzne

Projekty graficzne

Drukarnia

Drukarnia

Nasze realizacje

Nasze realizacje

Potrzebujesz naszej pomocy?

Support

Support

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA.
Kontakt