Autorskie szablony stron internetowych

Strona internetowa to idealny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki, zaprezentowanie wizerunku firmy w sieci oraz dotarcie do nowych klientów. Jeszcze do nie dawna posiadanie strony internetowej było standardem. W dzisiejszych czasach to konieczność. Każda szanująca się firma musi posiadać responsywną, szybką, estetyczna i wartościową stronę WWW. Dobrze zbudowana strona internetowa potrafi zadecydować o przyszłej współpracy. Strona internetowa jest nie tylko nośnikiem najświeższych informacji o firmie, ale przede wszystkim jest jej strategicznym elementem wizerunkowym. W perspektywie czasu to najtańszy pracownik, który pracuje dla firmy 24/7 nieustannie promując produkty i usługi firmy, a także nakierowuje potencjalnych Klientów do pozostawienia danych kontaktowych. Klient, mając po raz pierwszy do czynienia z daną marką, w pierwszej kolejności szuka jej w internecie. Interesujący, nowoczesny i czytelny wygląd nadaje zaufania i świadczy o wysokim profesjonalizmie. Nie można pozwolić sobie tu na zaniedbania – wirtualny adres będzie przecież częściej odwiedzany niż fizyczna siedziba firmy.

Tworzone przez nas strony internetowe są budowane według najnowszych standardów w pełni responsywne dzięki czemu użytkownicy smartfonów mogą również bez żadnych problemów poruszać się po stronie. Zastosowanielogii RWD na istotny wpływ na poszerzenie grona odbiorców.

Należy również pamiętać, że nie wszystko złoto co się świeci. Wiemy o tym doskonale. Dlatego zwracamy olbrzymią uwagę, aby każda robiona przez nas strona zachowała najnowsze standardy – implementujemy w niej funkcje, które choć niewidoczne, są bardzo ważne.

Analiza ruchu w witrynie

Implementujemy w kodzie strony kod Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Menager oraz Facebook Pixel. Są to podstawowe narzędzie do analizy statystyk – bieżącego obserwowania co dzieje się ze stroną internetową.

Dzięki tym narzędziom jesteśmy w stanie określić skąd został wygenerowany ruch na stronie, z jakiego urządzenia, ile osób obecnie przebywa na stronie, pozycję jaką strona zajmuje w wyszukiwarce Google na określoną frazę oraz szereg innych danych.

Strony z systemem zarządzania treścią

System CMS

Przy tworzeniu stron internetowych nasza agencja korzysta w większości przypadków z systemu WordPress CMS. Ale od początku! WordPress to system Content Management System co w naszym ojczystym języku oznacza System Zarządzania Treścią. Zadaniem takiego systemu jest tworzenie, modyfikowanie oraz utrzymanie strony internetowej. Wybierając ten system najwięcej zyskują klienci, którzy mogą dodawać i modyfikować treść na swojej stronie bez konieczności nauki języka programowania. Brzmi pięknie, wręcz idealnie. Niestety nie do końca. Problemem jest wydajność spowodowana nie samym systemem lecz nieumiejętnym doborem wtyczek. Dla prostych stron internetowych tzw. Landing Page lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie wyłącznielogii webowych.

Dlaczego warto wybrać WordPressa:

Wtyczki i motywy

Funkcje WordPressa można dowolnie modyfikować i rozszarzać za pośrednictwem wtyczek. Takie wtyczki dają użytkownikowi ogromne możliwości – od automatycznej optymalizacji i kompresji przesłanych zdjęć po zaawansowane funkcje optymalizacji strony pod względem pozycjonowania (SEO) i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Taką wtyczką jest między innymi WooCommerce dzięki której można dodawać nowe produkty, zarządzać ich stanem, płatnościami oraz dostawami. Wszystko opcje zamknięte są w bardzo intuicyjnym panelu do zarządzania sklepem.

W internecie znaleźć można ogromną ilość darmowych oraz płatnych wtyczek dedykowanych dla WordPressa. Należy jednak pamiętać, że niektóre wtyczki mogą być niekompatybilne z aktualną wersją silnika CMS i narobić więcej szkody niż pożytku. Od zwolnienia strony WWW do wystąpienia krytycznych błędów, które całkowicie uniemożliwią korzystanie ze strony internetowej.

Optymalizacja stron wordpress
Popularność i ciągły rozwój

WordPress jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią w internecie. Szacuje się, że 30% stron internetowych w internecie powstało przy jego użyciu. Wbrew opinii niektórych osób, WordPress to idealne rozwiązanie nie tylko dla małych stron i blogów. Również duże redakcje i firmy postawiły na ten CMS m. in. Microsoft, Walt Disney, Sony czy The New Yorker. Nieskończone możliwości w parze z prostotą obsługi sprawiły, że miliony osób uznały WordPressa za najlepszy możliwy wybór dla swojej strony WWW.

Dzięki swojej popularności system CMS zyskał wielką rzesze osób, które każdego dnia pomagają rozwijać WordPressa poprzez tworzenie nowych wtyczek i poprawę zabezpieczeń. Społeczność WP to nie tylko osoby znające języki programowania ale także osoby którym srodowisko webowe jest zupełnie obce. To właśnie te osoby w dużej mierze dokładają swoje 5 groszy do rozwoju tego systemu zarządzania treścia poprzez tłumaczenia tekstów na swój język. W ten sposób każdy z nas może korzystać z funkcji w swoim ojczystym języku.

Strony na wordpressie
Otwartość i darmowość

WordPress jest systemem Open Source. Oznacza to, że każdy kto chce może pomóc w rozwoju tego silnika oraz modyfikować go na własne potrzeby. Otwarty kod to także gwarancja, że WordPress będzie rozwijany przez długie lata i nie zostanie porzucony czego nie można powiedzieć o prywatnych systemach CMS, które są rozwijane i poprawiane tak długo, jak Klient zgodzi się płacić. Tworzenie stron na WordPressie jest dużo tańszym rozwiązaniem niż użycie własnościowego systemu CMS za który trzeba zapłacić często w abomamencie miesięcznym lub rocznym.

Strony z systemem CMS

Strony internetowe

Strony internetowe

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Projekty graficzne

Projekty graficzne

Drukarnia

Drukarnia

Nasze realizacje

Nasze realizacje

Potrzebujesz naszej pomocy?

Support

Support

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA.
Kontakt